نرم افزار gramcreator

نرم افزار gramcreator

نرم افزار gramcreatorنرم افزار gramcreator

با آموزش دانلود نرم افزار gramcreator با کسب و کاران همراه باشید. شاید شما هم تا کنون با مواردی مثل خرید فالوور، لایک، ویو، کامنت و… درگیر بودید. و شاید برای شما این سوال پیش بیاید که کسانی که این فالوورها، لایک‌ها و کامنت‌ها را به فروش می‌رسانند دقیقا چه کار می‌کنند؟ پاسخ کاملا روشن است. این افراد تعداد زیادی اکانت اینستاگرام دارند و آن‌ها را با استفاده از ربات‌های گوناگون مدیریت می‌نمایند.

این تعداد زیاد اکانت از کجا می‌آید؟

برای ساخت تعداد بالا اکانت اینستاگرام راه‌های گوناگونی وجود دارد. اما معمول‌ترین روش برای این کار استفاده از نرم‌افزارهای ساخت اکانت انبوه می‌باشد. نرم‌افزارهای متعددی برای این کار وجود دارد اما قوی‌ترین و بهترین نرم‌افزار، نرم‌افزار gramcreator می‌باشد.

ویژگی اصلی این نرم‌افزار چیست؟

با توجه به سخت‌گیری‌های بیش از حد اینستاگرام در خصوص ساخت اکانت با ایمیل فیک، تعداد اکانتی که می‌توان با ایمیل ساخت به شدت پایین آمده است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این نرم‌افزار، امکان استفاده از شماره تلفن مجازی به منظور ساخت و تایید اکانت می‌باشد. به همین دلیل اکانت‌های ساخته شده کاملا حقیقی و بی‌عیب خواهند بود.

قیمت این نرم‌افزار چقدر است؟

قیمت نرم افزار gramcreator در وب‌سایت رسمی همین نرم‌افزار ۹۹ دلار آمریکا می‌باشد که شما بعد از فراگیری این آموزش، این نرم‌افزار را رایگان و از وب‌سایت مرجع همین نرم‌افزار دانلود خواهید کرد. روشی که به شما آموزش داده می‌شود روشی منحصر به فرد است که این امکان را به شما می‌دهد تا وارد صفحه پرداخت شده و با اطلاعات بانکی بدون پرداخت پول، پرداخت را انجام داده و آخرین ورژن نرم‌افزار را دانلود نمایید.

بعد از دانلود نرم‌افزار چه اتفاقی خواهد افتاد؟

بعد از دانلود نرم افزار gramcreator آن را روی کامپیوتر و یا سرور خود نصب خواهید کرد و از همان لحظه می‌توانید کار با آن را آغاز کنید. در صورتی که نحوه کار کردن با نرم‌افزار را نمی‌دانید، می‌توانید آموزش ساخت بینهایت اکانت اینستاگرام را مشاهده کرده و با تمامی جزئیات کار با این نرم‌افزار آشنا شوید. برای آشنایی بیشتر ویدئوی معرفی زیر را مشاهده نموده و بعد از مشاهده ویدئوی معرفی برای مشاهده آموزش اصلی روی لینک زیر ویدئو کلیک کنید.

برای مشاهده آموزش کامل دانلود نرم افزار gramcreator همین حالا روی لینک زیر کلیک کنید. این آموزش هیچ جای دیگر به شما داده نخواهد شد.

مشاهده آموزش اصلی

نرم افزار gramcreator

نرم افزار gramcreator

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است از این مطلب خوشتان بیاید

نرم افزار gramcreator

با آموزش دانلود نرم افزار gramcreator با کسب