ایردراپ چیست؟

ایردراپ چیست؟

ایردراپ چیست؟ایردراپ چیست؟

با مقاله ایردراپ چیست؟ از سایت کسب و کاران با شما همراه هستیم. حتما شما هم متوجه جو پر هیاهوی ارزهای دیجیتال شده‌اید. هر روز اخبار متنوعی از ارزان و گران شدن ارزهای دیجیتال به گوش می‌رسد. شرکت‌ها، سازمان‌ها، کشورها و افراد مختلف هر روز در خصوص ارزهای دیجیتال صحبت‌هایی می‌کنند که باعث جذابیت بیش از حد این رمزارزها در بین مردم شده است. اما در این مقاله سعی در این داریم که یکی از جذاب‌ترین موضوعات مربوط به ارزهای دیجیتال، یعنی ایردراپ‌ها را مورد بحث قرار می‌دهیم.

ایردراپ چیست؟

زمانی که یک ارز دیجیتال برای اولین بار قصد معرفی خود را دارد، نیاز به اعتبار دارد. پس برای به دست آوردن اعتبار لازم و افزایش آگاهی مردم در خصوص روی کار آمدن خود دست به انجام اقداماتی می‌زند. یکی از این اقدامات ارائه ایردراپ است. ایردراپ به زبان ساده مقداری رایگان از همان ارزی است که قرار است پس از مدتی به صورت رسمی معرفی شده و به وسیله صرافی‌های رسمی امکان مبادله داشته باشد.

برای فهم ساده‌تر این سوال که ایردراپ چیست؟ بیایید یک مثال بزنیم. فرض کنید ارز دیجیتال X برای آغاز به کار رسمی آماده شده است. شرکت پشتیبان این ارز برای معرفی بیشتر بین مردم دست به ارائه ایردراپ می‌نماید. یعنی به شما اجازه می‌دهد تا با ثبت نام در وب‌سایت مربوط به آن و انجام برخی اقدامات به میزان خاصی ارز دیجیتال رایگان دریافت نمایید. به این ارز دیجیتال رایگان ایردراپ گفته می‌شود.

مقدار ایردراپ چقدر است؟

میزان ارائه ایردراپ توسط شرکت‌های مختلف متفاوت است و ممکن است عددی کم مثل ۱۰ و یا عددی بسیار زیاد مثل ۱۰۰۰۰ باشد. پس این که هر شرکتی چه میزان ایردراپ رایگان ارائه می‌کند بستگی به سیاست‌های همان رمزارز و قیمت تقریبی تخمینی آن دارد.

برای به دست آوردن ایردراپ چه کارهایی باید انجام دهیم؟

این مورد هم بسته به شرکت و ارز دیجیتال متفاوت است. به طور معمول با ثبت نام در سایت مقداری ایردراپ به شما تعلق خواهد گرفت. همچنین با انجام اقداماتی از جمله دنبال کردن کانال تلگرام، پیج فیس‌بوک، توییتر، معرفی به دیگران، شرکت در بازی‌ها و کوییزها و … مقادیر دیگری به میزان ایردراپ اولیه شما افزوده خواهد شد.

پس از دریافت ایردراپ چه باید بکنیم؟

کار خاصی نیاز نیست. کافیست اطلاعات ثبت نامتان را در سایت مورد نظر داشته باشید و منتظر بمانید تا ارز دیجیتال مربوطه مراحل مورد نیاز را طی نموده و به صورت رسمی معرفی شود. در آن مرحله می‌توانید ایردراپ‌های خود را به کیف پولتان انتقال دهید و آن‌ها را نگه داشته و یا به فروش برسانید.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ممکن است از این مطلب خوشتان بیاید