چرا باید یک وب‌سایت داشته باشیم؟

چرا باید یک وب‌سایت داشته باشیم؟

وب‌سایتوب‌سایت

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی هرکسی می‌تواند به سادگی پیام خود را به گوش جهانیان برساند. ابزارهای مختلفی به منظور حضور فعال در جامعه وجود دارد. وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، شبکه‌های پیام‌رسان و… ابزارهایی هستند که همه می‌توانند برای ارتباط با دیگران از آن‌ها بهره ببرند اما در میان تمام ابزارهای ذکر شده وب‌سایت از جایگاه و کارکرد ویژه‌ای برخوردار است. در این مقاله سعی شده تا به برخی از مزیت‌های وب‌سایت اشاره شود.

وب‌سایت یک پایگاه رسمی

وب‌سایت شما می‌تواند نقش یک پایگاه رسمی را برای شما بازی کند. به این ترتیب که شما نقطه‌نظرات، مطالب، خدمات و یا حتی کالاهای خود را روی وب‌سایت قرارداده و دیگران می‌توانند با مراجعه به وبسایت شما با کالاها و یا خدمات شما آشنا شده و یا حتی اقدام به خرید آن‌ها نمایند. در واقع سایر فعالیت‌های شما روی شبکه‌های اجتماعی و دیگر بسترها همگی به منظور هدایت افراد به وب‌سایت خواهند بود.

وب‌سایت با ارائه خدامات ویژه‌ای همچون امکان خرید آنلاین، اتوماسیون، ارتباط با کاربران و… می‌تواند نقش به‌سزایی در رشد کسب ‌و ‌کار اینترنتی و یا سنتی شما داشته باشد. در واقع بدون داشتن یک وبسایت جذب مشتری تنها از طریق فعالیت در شبکه‌های اجتماعی کاری سخت و بعضا بیهوده است.

وب‌سایت به عنوان یک رزومه

درصورتی که کسب ‌و کار اینترنتی و یا سنتی برای ارائه خدمات و یا فروش کالا ندارید می‌توانید از وبسایت به عنوان بک رزومه استفاده نمایید. به هرحال هر یک از ما تخصصی داریم و در حرفه‌ای مشغول به فعالیت هستم و یا حداقل به حوزه‌ی خاصی در زندگی خود علاقه‌مندیم. با راه‌اندازی یک وبسایت و قرار دادن مطالبی در رابطه با تخصص یا علایق خود می‌توانید به راحتی در همان حوزه حرفه‌ای شده و به یک منبع معتر در همان حوزه تبدیل شوید. در این مرحله حتی اگر قصد راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی هم نداشته باشید می‌توانید به درآمد خوبی دست پیدا کنید.

داشتن یک وب‌سایت علاوه بر موارد ذکر شده مزیت‌های فرآوان دیگری نیز دارد که به راحتی می‌توانید از آن‌ها بهره‌ ببرید. در صورتی که با چگونگی راه‌اندازی یک وب‌سایت آشنایی ندارید می‌توانید مقاله ساخت یک وب‌سایت بدون کد نویسی و راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی را مطالعه نمایید.

 

 

وب‌سایت

1 نظر

  1. کارآفرینی اینترنتی

    بسیار عالی
    موفق باشید 🙂

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ممکن است از این مطلب خوشتان بیاید

هک رشد چیست؟ ۳ تکنیک کاربردی – معرفی کتاب

هک رشد چیست؟ واژه‌ای که طی سال‌های اخیر